پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

باسلام و عرض ادب و احترام حضور یکایک هموطنان گرامی و دوست داشتنی

 

موفقیت و تعالی هر سازمانی به دانش و توانایی مدیران آن سازمان بستگی دارد. تفکر، تخصص و خلاقیت مدیر یک سازمان به عنوان موتور محرکه آن عمل می کند.

   خداوند بزرگ را شاکرم که بعد از گذشت قریب به یک دهه فعالیت در حیطه دارالترجمه و مهاجرت ، ما با سختکوشی و تلاش های مستمر توانسته ایم سهم گسترده و موثری در این صنعت داشته و روز به روز به دنبال پیشرفت در کنار استفاده از تکنولوژی نوین و دانش روز باشیم

اینجانب حامد کمالی نسب مفتخرم اعلام نمایم در سالیان پیش شروع کار بنده با اجاره یک اتاق و یک میز کوچک در میدان انقلاب بود بدون پشتوانه مالی،با تلاش های مستمر و شیوه های نوین تجارت و تبلیغات  و مشتری مداری حرفه ایی باعث گردید تا شما عزیزان باعث بزرگ شدن هرمان وتبدیل به گروه هرمان شد.

   ما با اتکا به کارگروهی که با دلسوزی، صمیمیت، انگیزه، عشق و صداقت همراه گردیده توانسته ایم اعتماد مشتریان ،مسافران،کارفرمایان، مشاوران و شرکایمان را بخود جلب نموده و توجه آگاهانه مدیریت و کارکنان شرکت را به توسعه پایدار و تعالی سازمانی معطوف کنیم تا همچنان استوار، پر انگیزه، مطمئن و سنجیده، در مسیر اجرای تعهدات شرکت، با کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب گام بردارند.بدون تردید دستیابی به چنین دستاوردهای ارزشمندی مرهون کار منسجم و تلاش و زحمات عزیزانی است که در طول این سالیان، با دانش، تجربه و تعهد خود، در فضای پر از چالش های گوناگون، در مسیر تعالی و پیشرفت و تحقق اهداف استراتژیک شرکت گام برداشته اند.

دراینجا مجدداً از تک تک همکاران صدیق خود و تمامی دوستانی که به نحوی باعث بالندگی و پیشرفت و توسعه گروه هرمان در این سالها شده اند سپاسگزاری می نمایم.

در خاتمه اطمینان میدهم تا همچنان با صداقت در گفتار و تضمین کیفیت ، همراهی مشتریان وفادارمان را حفظ نماییم.

با احترام
حامد کمالی نسب
مؤسس و مدیر عامل هلدینگ گروه هرمان

 

 

کیفیت رسمی ترجمه
کیفیت رسمی ترجمه

کیفیت ترجمه رسمی مدارک و اسناد شما در کمترین زمان ممکن، هدف اصلی دارالترجمه هرمان بوده و به همین علت ضمانت کیفیت ترجمه در صحت انتقال اطلاعات به سایر زبان‌ها، توسط مجموعه به شما ارائه می‌شود.

پاسخگویی 24 ساعته
پاسخگویی 24 ساعته

خدمات پاسخگویی به سوالات شما عزیزان همچنین ارائه مشاوره تخصصی در 24 ساعت شبانه‌روز از طریق ارتباط تلفنی و پست الکترونیکی در دارالترجمه هرمان فراهم شده است.

12 سال تجربه و خوش نامی
12 سال تجربه و خوش نامی

دارالترجمه هرمان زیرمجموعه گروه هرمان در سال 88 در حوزه کاری دارالترجمه رسمی شروع به فعالیت نمود. ارائه خدمات در سطح عالی و صادقانه برای مشتریان هدف دارالترجمه هرمان است.

مشاوره